Site içi arama

SOLIDWORKS Yıl Sonu Kampanyası! 2. lisansta %50 indirim

Çarşamba, 13 Ekim 2021
SOLIDWORKS'den kaçırılmayacak yıl sonu kampanyası! 1 lisans alana, 2 lisansta %50 indirim.

3DEXPERIENCE Platform rolleriyle SOLIDWORKS lisans alımlarında, 1 alana 2. lisansta %50 indirim! 

Beklenen yıl sonu kampanyası geldi! Sınırlı bir süre için 3DEXPERIENCE Platform rolleriyle, SOLIDWORKS lisans alımlarınızda 2. lisans %50 indirim fırsatını kaçırmayın.

Fiyat teklifi için lütfen tıklayınız.

SOLIDWORKS portföyü ile yenilikçi ürünleri pazara daha hızlı sunarken, tasarım ve üretim kaynaklarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarır. SOLIDWORKS çözümleri ile tasarımcılar, mühendisler, üretim, pazarlama ve satış ekipleri kolaylıkla birlikte çalışabilirler.

Bulut tabanlı 3DEXPERIENCE® platform en iyi tasarım çözümlerini, ekipleriniz arasında sorunsuz iş birliği ve iletişime imkanı, bulutta güçlü veri ve yaşam döngüsü yönetimi, simülasyon ve üretim uygulamalarıyla birleştirerek sevdiğiniz SOLIDWORKS'u güçlendirir.

SOLIDWORKS ve 3DEXPERIENCE dijital dönüşüm yolculuğunuzda size nasıl yardımcı olabilir öğrenmek için aşağıdaki çalışmayı izleyebilirsiniz.


3DEXPERIENCE Platformu Nedir?

3DEXPERIENCE platformu, tasarımdan üretim ve teslimata dek ürün geliştirme sürecinizi birbirine bağlayan bulut tabanlı bir ortamdır. Her boyuttan kuruluş için ideal olan bu platformda; kuruluşunuz ve ihtiyaçlarınız büyüyüp değiştikçe, sorunsuz bir çözümler portföyüne erişerek ürün yaşam döngülerinizin tüm yönlerini yönetebilirsiniz.

Platform tek doğru bilgi kaynağı görevi görür, bu sayede ekipleriniz herhangi bir yerden güvenli şekilde veri paylaşabilir. 3DEXPERIENCE platformu kuruluşların herhangi bir cihazdan gerçek zamanlı olarak iş birliği yapmalarına, müşteriler ve tedarikçilerle bağlantı kurmalarına ve benzersiz ürünler ve müşteri deneyimleri sunabilmeleri için süreçteki ilerlemeyi takip etmelerine yardımcı olur.

3DEXPERIENCE platformu hakkında daha fazla bilgi için 3DEXPERIENCE NEDİR? adlı makalemizi inceleyebilir, blog sayfamızda yer alan 3DEXPERIENCE konulu makalelere göz atabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

* %50 indirim, fiyatı düşük olan ürünün yalnızca lisans bedeline uygulanacak olup ilk bakımlarda herhangi bir indirim yapılmayacaktır. 

* Bakım süresi her iki lisans için de en az 12 ay olmalıdır. 

* İki SOLIDWORKS Standard veya iki Draftsight siparişlerde kampanya geçerli değildir. 

* Kampanya stoklarla sınırlıdır.


Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward