Site içi arama

DMG Mori Pfronten Open House Etkinliğine Katıldık!

Cuma, 24 Şubat 2023
DMG Mori’nin 6-10 Şubat tarihlerinde Pfronten’de gerçekleştirdiği Open House Etkinliği'ne hyperMILL ürünümüz ile katıldık.

Armada Yazılım olarak; DMG Mori’nin 6-10 Şubat tarihlerinde Pfronten’de gerçekleştirdiği Open House Etkinliği'ne hyperMILL ürünümüz ile katıldık. Yeni makinelerin tanıtıldığı, uzmanlarla seminerlerin gerçekleştirildiği ve iş ortaklarının bir araya geldiği bu etkinlikte CAM dünyası derinlemesine bir bakış açısı kazandı.

hyperMILL

hyperMILL; 2.5D, 3D ve 5 eksenli frezelemenin yanı sıra yüksek hızlı kesim (HSC) ve yüksek performanslı kesim (HPC) işlemleri için de modüler ve esnek bir CAM çözümüdür. Pervaneler (Impeller), kanatçıklı diskler, türbin bıçakları, borular ve lastik kalıplarını frezelemeye yönelik özel uygulamalar içerir. hyperMILL hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.


Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward