Site içi arama

1 yıllık SOLIDWORKS Kiralayana, Yanında 2 adet DraftSight Hediye!

Çarşamba, 27 Temmuz 2022
SOLIDWORKS'den harika kampanya! SOLIDWORKS kiralayana, 1 Yıllık 2 DraftSight Lisansı Hediye!

SOLIDWORKS kiralamanın tam zamanı! 1 yıllık SOLIDWORKS kiralayın, yanında 2 adet DraftSight hediye kazanın. Stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanmak için hemen teklif alın.

Fiyat teklifi almak için tıklayınız.


DraftSight Nedir?

DraftSight, her sektörden DWG çalışmalarını kolayca oluşturmanıza, düzenlemenize ve görüntülemenize olanak tanır. Aynı zamanda benzer CAD uygulamalarından hızlı geçişi kolaylaştıran tanıdık bir kullanıcı arayüzü sunan, profesyonel düzeyde bir 2D taslak oluşturma ve 3D tasarım çözümüdür.

DWG uzantılı tasarımlarınızı yönetmek için SOLIDWORKS PDM dahil olmak üzere diğer Dassault Systèmes ve SOLIDWORKS® çözümleriyle sorunsuz bir şekilde, tam entegre olarak çalışmalarınızı yönetin. DraftSight hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.

Kampanya Detaylarımız

  • SOLIDWORKS kampanyası 25.07.2022 tarihinden itibaren geçerlidir ve stoklarla sınırlandırılmıştır. Dassault Systemes kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • SOLIDWORKS CAD kiralık lisans alımları, en az 12 aylık olması gerekmektedir.
  • Bu kampanya SOLIDWORKS eğitim lisansı kiralamalarında geçerli değildir.


Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward