Site içi arama

2018 MAKTEK Eurasia/Avrasya Fuarı

Perşembe, 13 Eylül 2018
MAKTEK Avrasya 2018 Ücretsiz Online Davetiyenizi Aldınız mı?

Bu yıl 10. yılına kutlayan Armada Yazılım standında; CAD/CAM/CAE/Makro Yazılımlar, 3D Printer (3D Yazıcı), İş İstasyonu (Workstation) ve 3D Mouse ürün gamını bir arada inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

14. Salon, 1404/A numaralı Armada Yazılım standında gerçekleşecek teknolojik gelişmeleri ve süprizleri kaçırmamak için Ücretsiz Online Davetiyenizi şimdiden alın!


Davetiye için;

 https://davetiye.tuyap.online/index.php?Fid=1523&Ref=


Maktek Avrasya 2018'de Segilenecek Yüksek Teknolojili ve İnovatif Ürünleri Yakından İnceleyin!


Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgahlarının Avrasya bölgesindeki en önemli üreticileri, 2-7 Ekim 2018 tarihleri arasında, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek, MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’nda bir araya gelecek.


MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen 1.000’i aşkın firma ve firma temsilciliğini sektör profesyonelleriyle buluşturacak. 70 ülkeden 60 bin ziyaretçinin yanı sıra Çin ve Tayvan gibi milli katılımlara ek olarak Almanya, Rusya, İtalya ve Hindistan başta olmak üzere uluslararası katılımcılara ev sahipliği yapacak fuar; yurt dışından gelecek kamu ve sivil toplum örgütlerinin üst düzey yöneticilerini de ziyaretçi olarak ağırlayacak. 14 salonda toplam 120 bin metrekarelik alanda bir araya getirecek MAKTEK Avrasya Fuarı, yaklaşık 1 milyar dolarlık iş hacmi sağlamayı hedeflemektedir.


Fuarda, takım tezgahları, metal - sac işleme makineleri, tutucular – kesici takımlar, kalite kontrol – ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcılar yer alacağı MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı'na bekleriz! 


Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward