Site içi arama

Medikal Sistemler Paketi

Perşembe, 27 Mayıs 2021
Her sektöre özel “Fırsat Paketleri"'ni Kaçırmayın!

SOLIDWORKS® Medikal Sistemler Paketi

Her sektöre özel oluşturduğumuz SOLIDWORKS paketlerimiz ile tasarımdan üretime bütün çözümleri tek bir pakette sunuyoruz! Medikal Sistemler Paketi, 4 farklı SOLIDWORKS ürününe özel ve avantajlı fiyatlarla sahip olmanızı sağlamaktadır.

SOLIDWORKS Medikal Sistemler Paketi, medikal sistemler üzerine çalışan firmaların bütün ihtiyaçları göz önünde tutularak hazırlanmıştır. Tasarımdan üretime tutun da profesyonel pazarlama kaynakları oluşturmanıza kadar sizlere değer katacak bütün ürünler bu pakette yer alıyor.

SOLIDWORKS Medikal Sistemler Paketi: İhtiyaçlarınızın tamamını karşılar!

Bütün süreçleri profesyonelce yönetmenizi sağlayacak olan paketimiz aşağıdaki bütün ürünleri kapsamaktadır.

SOLIDWORKS Premium + Composer + Visualize

1- SOLIDWORKS Premium: SOLIDWORKS kullanıcı dostu arayüzü ve 3 boyutlu tasarım yeteneğiyle, bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de makine tasarımında en çok tercih edilen CAD yazılımıdır.

Tasarımlarınızı kusursuz ve hızlı yapmanızı sağlayacak tasarım kütüphanesi (Toolbox), tolerans analizi, SOLIDWORKS Visualize Standart ile kataloglarınız için gerçekçi görseller hazırlama, ister 2D isterse de 3D olsun bütün CAD datalarını paylaşabileceğiniz eDrawings Professional, tersine mühendislik çalışmalarını yapacağınız ScanTo3D ve daha pek çok yardımcı bu ürün içerisinde yer almaktadır. SOLIDWORKS Premium yetenekleri hakkında daha fazla detay için lütfen tıklayınız.

2- SOLIDWORKS Composer: Profesyonel montaj klavuzlarları hazırlayabilir, etkileyici animasyonlar ile harika kaynaklar oluşturabilirsiniz. SOLIDWORKS® Composer ile dil ve kültürden bağımsız olarak müşterileriniz ya da teknik ekibinizle iletişimi daha sağlıklı yakalamanız için eşsiz araçlar sunar. Composer hakkında daha fazla detay için lütfen tıklayınız.

3- SOLIDWORKS Visualize: SOLIDWORKS Visualize ürünleri, profesyonel fotoğraf kalitesinde resimleri, animasyonları ve diğer 3D içerikleri mümkün olan en hızlı ve kolay biçimde oluşturması gereken herkes için üretilmiştir. Daha fazla detay için tıklayınız.

3 yetenekli ürün tek bir pakette: Bütün ihtiyaçlarınızı karşılar!

Bütün süreçleri SOLIDWORKS ortamında yürütebileceğiniz, mükemmel entegrasyon ve hızla çalışan ürünlere tek bir paketle sahip olabilirsiniz. Paketlere özel cazip fiyatlar ve diğer detaylar için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward