Site içi arama

MAKTEK Avrasya 2022 Fuarı’ndaydık

Perşembe, 29 Eylül 2022
İmalat sanayisinin ve takım tezgahları sektörünün merakla beklediği, sektörün en büyük buluşması olan MAKTEK Avrasya 2022 Fuarı'ndaydık.

26 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında Tüyap'ta gerçekleşen sektörün en önemli fuarın sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyduk! İmalat sanayisi ve takım tezgahları sektöründen önemli katılımcıların yer aldığı MAKTEK Avrasya 2022 Fuarı'da ürünlerimizle fark kattık.

Katılımcılarımız; çeşitli etkinliklerimiz, dj performansımız ve pek çok sürprizle birlikte ürünlerimiz hakkındaki son yenilikleri keşfetme şansı yakaladılar. 


Maksimo ile Bütün Dikkatleri Üzerimize Çektik

MAKTEK Avrasya 2022 Fuarı'nda %100 Türk mühendislerimiz tarafından tasarlanan Maksimo'yu sergiledik. Katılımcıların yoğun ilgisini çeken yerli 5 eksen tezgahımız hakkında daha fazla bilgi için maksimo.com resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward