Site içi arama

MAKTEK Avrasya 2022 Fuarı’ndaydık!

Salı, 4 Ekim 2022
MAKTEK 2022’ye katılımınız ve standımıza olan yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.


26 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen imalat sanayisinin ve takım tezgahları sektörünün heyecanla beklediği, sektörün en büyük buluşması olan MAKTEK Avrasya 2022 Fuarı sona erdi. Salon 14, 1404 nolu standımızda sizlerle buluştuğumuz MAKTEK 2022’ye katılımınız ve standımıza olan yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.


Uzun bir aradan sonra yeniden gerçekleştirilen MAKTEK 2022 Fuar’ında bir heyecanı daha sizlerle paylaştık. Üstün performans ve hassasiyet için, 5 eksenli Maksimo HPM 800’ü sizlere tanıttık. %100 Türk Mühendisliği ve Üretimi olan Maksimo, fuara damgasını vurdu.


27 Eylül Salı günü gerçekleştirilen “Endüstriyel Tasarımın Sanayide Yarattığı Katma Değer” konulu panelde konuşma yapan Kurucu/CEO’muz Atakan Akçay, tasarımın insanı bir süreç olduğunu vurgulayarak tasarımın gücü ile izlenim, algı ve his oluşturabileceği; bizim işimizin insana, insan hayatına dokunmak olduğunu vurguladı.


Fuarın ilerleyen günlerinde T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sn. Hasan Büyükdede standımızı ziyaret ederek Maksimo’yu dinledi, kıymetli sözleri ile bizleri onurlandı. Kendisine ziyaretleri için teşekkür ederiz.


Tasarımdan üretime entegre çözümlerimiz ile ihtiyacınıza uygun çözümleri belirlemek üzere sizlerle bir araya geldiğimiz fuarın son günlerinde eğlenceli etkinlik ve müzik performansı ile de fuarı renklendirdik. Tüm çalışan kadromuz ve sizlerle, dolu dolu bir fuar geçirdik. Tüm katılımcılara, ziyaretlerimize teşekkür eder, bir sonraki etkinliğimizde bir araya gelmeyi dileriz.

Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: info@armadayazilim.com

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward