Site içi arama

DraftSight %50 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Salı, 24 Ekim 2023
2D/3D DWG çalışmalarınız için eksiksiz çözüm sunan DraftSight şimdi %50 İndirim fırsatıyla. Kampanyadan yararlanmak için detayları keşfedin.

DraftSight almanın tam zamanı! Yıl sonuna kadar Draftsight alımlarınızda 2. lisansta %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Bu kampanyayı kaçırmamak için hemen teklif alın.

Fiyat teklifi almak için tıklayınız.

DraftSight Nedir?

DraftSight, her sektörden DWG çalışmalarını kolayca oluşturmanıza, düzenlemenize ve görüntülemenize olanak tanır. Aynı zamanda benzer CAD uygulamalarından hızlı geçişi kolaylaştıran tanıdık bir kullanıcı arayüzü sunan, profesyonel düzeyde bir 2D taslak oluşturma ve 3D tasarım çözümüdür.


DWG uzantılı tasarımlarınızı yönetmek için SOLIDWORKS PDM dahil olmak üzere diğer Dassault Systèmes ve SOLIDWORKS® çözümleriyle sorunsuz bir şekilde, tam entegre olarak çalışmalarınızı yönetin. DraftSight hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.

Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward