Site içi arama

SOLIDWORKS Alana, Composer ve Visualize'da %80'e Varan İndirim!

Çarşamba, 28 Temmuz 2021
SOLIDWORKS masaüstü lisansı alımlarınızda, görselleştirme ürünlerinde %80’e varan indirim fırsatı!

SOLIDWORKS masaüstü lisansı alımlarınızda, SOLIDWORKS Composer ve Visualize lisanslarında %80’e varan indirimden faydalanın!

SOLIDWORKS'ten Beklediğiniz Yaz Fırsatı! SOLIDWORKS masaüstü lisansı alımlarınızda, SOLIDWORKS Composer ve Visualize lisanslarında %80’e varan indirimden faydalanın.

Kampanyadan yararlanmak için hemen fiyat teklifi alın. Fiyat teklifi için lütfen tıklayınız.

Neden SOLIDWORKS?

SOLIDWORKS çözümleri, ekibinizle birlikte sizin yeni fikirleri kolayca mükemmel ürünlere dönüştürmenizi sağlar.

SOLIDWORKS kullanıcısı olduğunuzda dünyanın en büyük ve en tutkulu kullanıcı topluluğunun bir parçası olursunuz. Her zaman özel teknik destek, kullanıcı grupları, çevrimiçi forumlar ve milyonlarca kullanıcının hazır kaynağı ile günlük olarak karşılaştığınız zorlukları çözmenize yardımcı çözümler bulabilirsiniz.

Neden SOLIDWORKS Composer?

SOLIDWORKS Composer ile 3D mühendislik modellerinizi, teknik iletişimdeki imalat montaj talimatlarını, ürün kılavuzlarını, kurulum talimatlarını, servis kılavuzları ve pazarlama broşürlerini yeniden kolayca tasarlayabilirsiniz. SOLIDWORKS Composer hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız. 


Neden SOLIDWORKS Visualize?

Ürünleriniz daha üretime girmeden önce Fotoğraf gerçekliğinde çekimlerle ürünlerinizin gerçek dünyada nasıl görüneceğini keşfedip, ürün geliştirme bilgilerini satış ve pazarlama ekipleriyle paylaşıp gerekli değişikleri hızlıca yapabilirsiniz. SOLIDWORKS Visualize ürünü hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.


Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward