Site içi arama

3DXEPERIENCE ile Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün!

Salı, 25 Haziran 2024
Deniz Tutkusu ile Mühendislik Deneyiminin buluştuğu 3DEXPERIENCE Platformu ile hayallerinizi...

Ekibinizle bulutta iş birliği içerisinde tasarım yapmanızı sağlayan 3DEXPERIENCE platformu, benzersiz bir hikâye ile karşınızda!
Tasarım ve geliştirme sürecinde, farklı yetenek ve tutkuların bir araya gelmesi, yenilikçi çözümler ortaya koymamıza olanak tanıyor. Böylece, projeler daha etkili ve daha hızlı bir şekilde hayata geçirilebiliyor. Kıdemli İç Satış Mühendisimiz Aliye Seren Kara ve milli sporcu/kano eğitmeni Ensar Koçin’in bir araya gelmesi de bu benzersiz sinerjinin en güzel örneklerinden biri.


Aliye Seren Kara ve Ensar Koçin gibi yetenekli bireylerin ortak noktada buluşmasına imkân tanıyan 3DEXPERIENCE Platformu, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için benzersiz uygulamalar sunuyor. Milli Sporcu Ensar Koçin, kürek sporunda kullandığı materyal ve teknikleri, mühendislik becerilerini ve 3DEXPERIENCE Platformunu kullanarak geliştiriyor, yenilikçi çözümlerle takımın başarısına katkı sağlıyor. Aliye Seren Kara, bu benzersiz çözümlerle üretilen kanolar ile çocukluk hayallerine kavuşarak hedefine bir adım daha yaklaşıyor.


Unutmayın, her büyük başarı, bir hayalle başlar. Ve 3DEXPERIENCE ile, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek mümkün!


Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward