Site içi arama

hyperMILL Alana, Lenovo ThinkStation P348 İş İstasyonu ve Monitör Hediye

Cuma, 7 Temmuz 2023
hyperMILL lisansı alana, Lenovo ThinkStation P348 iş istasyonu ve monitör hediye! Stoklarla sınırlı kampanyadan faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

hyperMILL'den büyük kampanya! Şimdi hyperMILL lisansı alana, Lenovo ThinkStation P348 iş istasyonu ve monitör hediye! Stoklarla sınırlı kampanyadan faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Fiyat teklifi için tıklayın.

Dünyanın en başarılı CAM çözümü hyperMILL!

hyperMILL, yüksek hızlı kesimde, yüksek performans ile çalışabilen dünyanın en gelişmiş 5 eksen CAM çözümüdür. Frezelemeden tornalamaya kadar bir çok gelişmiş teknoloji ile ürünlerinizi daha hızlı, daha kaliteli üretmenizi sağlayan üst düzey bir CAM yazılımıdır. 

Harika Tasarımlar için Lenovo İş İstasyonları

Lenovo masaüstü iş istasyonları, yüksek performans gerektiren uygulamalar için test edilerek özel olarak tasarlanmış bilgisayarlardır. Sektör bağımsız yazılım entegrasyonu sayesinde ağır iş yüklerinin altından kalmanıza yardımcı olur, keyifli çalışma alanları yaratır.Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: [email protected]

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward