Site içi arama

SOLIDWORKS Lisansı Alana, 2 DraftSight Enterprise Lisansı Ücretsiz!

Perşembe, 3 Haziran 2021
SOLIDWORKS lisans alımlarınızda, 2 DraftSight Enterprise lisansı ücretsiz. Bu fırsatı kaçırmayın!

İşte beklediğiniz fırsat! SOLIDWORKS alımlarınızda, 2 DraftSight Enterprise lisansı ücretsiz! 

SOLIDWORKS Standard, Professional veya Premium masaüstü kalıcı lisansı satın alın, 2 Draftsight Enterprise masaüstü kalıcı lisansını ücretsiz edinin veya SOLIDWORKS Standard, Professional veya Premium masaüstü 1 yıllık kiralık lisans satın alın, 2 Draftsight Enterprise kiralık lisansına ücretsiz sahip olun.

25 Haziran 2021 tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için hemen fiyat teklifi alın. Fiyat teklifi için lütfen tıklayınız.

DraftSight, her sektörden DWG çalışmalarını kolayca oluşturmanıza, düzenlemenize ve görüntülemenize olanak tanır. Aynı zamanda benzer CAD uygulamalarından hızlı geçişi kolaylaştıran tanıdık bir kullanıcı arayüzü sunan, profesyonel düzeyde bir 2D taslak oluşturma ve 3D tasarım çözümüdür.


DWG uzantılı tasarımlarınızı yönetmek için SOLIDWORKS PDM dahil olmak üzere diğer Dassault Systèmes ve SOLIDWORKS® çözümleriyle sorunsuz bir şekilde, tam entegre olarak çalışmalarınızı yönetin. DraftSight paketleri ve detaylı karşılaştırma için lütfen tıklayınız.

Daha fazla duyuru göster add

İletişim

Armada Yazılım A.Ş. Genel Merkez: Esentepe Mah.
Cevizli D100 Güney Yanyol
Lapishan No:25-6156 34870
Soğanlık - Kartal / İstanbul
Telefon: +90 (216) 379 8 379
E-posta: info@armadayazilim.com

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Üyelere özel destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar. İnceleyin arrow_forward