SolidWorks EPDM

SolidWorks ürün veri yönetimi çözümleri, ekibinizin güncel bilgilere hızlı erişimini sağlar, güvenli şekilde saklar ve sıralar. Tasarım işbirliğini ve tekrar kullanılabilirliği geliştirmek için sürüm kontrolü ve veri kaybı kaygılarını yok eder. 

EPDM, çok az IT desteği gerektirmesi ve kendi proje iş akışınıza uyarlanabilmesi yönleriyle, uygulaması kolay bir yazılımdır. SolidWorks tasarım yazılımına sıkı entegrasyon ile kullanıcılar ürün geliştirme ve yenilik üzerine odaklanabilir. Kuruluşunuzun büyüklüğü ve dağılımından bağımsız olarak, ürün geliştirme sürecinizi geliştirmiş olursunuz.


SolidWorks EPDM

SolidWorks ürün veri yönetim (Enterprise Product Data Managment) çözümleri, tasarım verilerinizi kontrol altında almanıza yardımcı olur ve ekiplerinizin, ürün geliştirme konusunda işbirliğini ve yönetimini önemli ölçüde geliştirir. SolidWorks Enterprise PDM ekiplerinizin şunları yapmasına olanak sağlar:

• Tasarım verilerini güvenle depolar ve hızlı erişim için indeksler.

• Revizyon takibi ve veri kaybı endişeleri giderir.

•Tasarımların, işletme içerisindeki ve dışarıda bulunan farklı lokasyonlarındaki kişilere paylaşılmasını sağlayarak, üzerinde iş birliği yapılmasına olanak verir.

• İyileştirme geliştirmeleri, doküman onayları ve mühendislik değişim işlemlerinin elektronik olarak gerçekleşmesi için iş akışları ile formüle edip, yönetebilir.

SolidWorks Enterprise Product Data Management (EPDM), büyük ve küçük ölçekli işletmeler için tam donanımlı ürün veri yönetim sistemidir. SolidWorks Enterprise PDM, ekiplerinizin, SolidWorks parça dosyalarını, teknik resimlerini ve diğer dosyaları kolay bulmasına ve yeniden tasarlamasına yardımcı olur; tasarım bilgilerini paylaştırır; iş akışlarını otomatikleştirir ve üretimin her zaman doğru sürüm ile çalıştığından olduğundan emin olunmasını sağlar.

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız