Armada Yazılım - SolidWorks

SolidWorks 3B CAD

SolidWorks Premium

SolidWorks Premium, tasarım ekibinizin ihtiyaç duyduğu mekanik CAD,  tasarım doğrulama, ürün veri yönetimi, tasarım iletişimi ve verimlilik araçlarının tamamını içinde barındırır. SolidWorks Premium, SolidWorks Proffesional yazılımına ait özelliklere ek olarak SolidWorks Simulation (Statik Analiz, FEA), SolidWorks Motion (Kinematik Analiz), TolAnalyst (Tolerans Yığılma Doğrulaması), SolidWorks Routing (Boru, hidrolik boru ve elektrik kablo hattı oluşturma), CircuitWorks (ECAD den MCAD’ e geçiş), ScanTo3D  vb. birçok add-in ürünü içinde barındırır.

SolidWorks Professional

SolidWorks Professional, SolidWorks Standard yazılımına ait özelliklere ek olarak tasarım iletişim araçları (eDrawings), import parçalarda unsur tanıma (Feature Recognation), fotogerçekçi görünüşler oluşturma (PhotoWorks / PhotoView360), Standard parça kütüphaneleri (toolbox, 3D Content Center), veri yönetim araçları (Workgroup PDM) vb. birçok add-in ürünü içinde barındırır.

             

SolidWorks Standard

SolidWorks sınıfında en iyi mekanik CAD araçlarını sunarak, ekibinize, ürünlerinizi en iyi ve en hızlı şekilde tasarlama imkanı verir. Tek bir çizgi çizmeksizin parça ve montaj modelinin teknik resimlerini çıkartır. Parça ve montajda yapılan değişiklikleri teknik resimlere ve malzeme listesine otomatik olarak yansıtır. SolidWorks en sık kullanılan tüm CAD datalarını açabilir veya dönüştürebilir.

             
Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız