Armada Yazılım - SolidWorks

SolidWorks Simulation

SolidWorks simülasyon teknolojisi tasarımınızın üretime gönderilmeden önce kalitesi ve performansından emin olmanızı sağlar. Kapsamlı analiz araçları, modelleri dijital olarak test etmenizi ve tasarım sürecinin başında sağlıklı bilgiler edinmenizi sağlar. Geliştirdiğiniz bilgilerle, kolayca ağırlığı ve malzeme maliyetini düşürecek yöntemler geliştirebilir, dayanıklılık ve üretilebilirliği arttırabilir, marjları optimize edebilir ve özel müşteri taleplerine en uygun şekilde cevap verecek tasarım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

          

Paketler

SolidWorks ürün tasarımlarınızı test etmeniz için size sanal olarak gerçek dünya şartlarını sağlamanıza olanak veren bir takım simülasyon paketleri sunar. Performans değerlendirmesi yaparken ve de ürün kalite ve güvenliğini geliştirici kararlar alırken, tasarım süreci boyunca, dayanıklılık, dinamik tepki, sıcaklık, basınç ve hatta sıvı dinamiği gibi geniş bir parametreler aralığında test etme şansına sahipsiniz. Simülasyon, üretime girmeden önce ihtiyacınız olan prototip sayısını azaltarak maliyeti düşürür ve piyasaya ulaşma hızını arttırır.

YENİ ÜRÜN! SolidWorks Plastics

Plastik parça ve kalıp tasarımlarının optimize edilmesi, plastik parça tasarımı ve kalıp üretimi arasında bir köprü oluşturmak için plastik parçaların üretilebilirliğini analiz eder, tasarımdaki potansiyel kusurları tanımlar ve sonuçları 3D olarak görselleştirir.

SolidWorks Simulation Premium

SolidWorks Simulation Premium yazılımı ürün dayanıklılığını test edebilen ve doğrusal olmayan simülasyonları ve dinamik tepki ve dinamik yükleme simülasyon araçlarını içeren ilave özellikleriyle Simulation Professional’ın derinliğini destekleyen eksiksiz bir simülasyon özellikleri aralığı sunar.

SolidWorks Simulation Professional

SolidWorks Simulation Professional ana simülasyondan ötesine geçerek, sanal test ortamını, ürün dayanıklılığı, doğal frekanslar, ısı transferi, belverme, basınç analizi ve komplike yükleme testlerine uygun hale getirir.

SolidWorks Simulation

SolidWorks Simulation uygulaması, SolidWorks Premium 3B CAD tasarım paketiyle birlikte, kaliteyi arttırmanızı sağlayıcı kararlar almanıza destek olacak, sağlamlık ve güvenliği test edebileceğiniz, kinematikleri analiz edebileceğiniz ve gerçek ortam performansını simüle edebileceğiniz ana simülasyon araçları sunar.

SolidWorks Flow Simulation

SolidWorks Flow Simulation uygulaması, tasarımınızın başarısı için son derece önemli olan sıvı akışını, ısı aktarımını ve sıvı kuvvetlerini hızla ve kolayca simüle etmenizi sağlar ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği tekniğindeki zorlukları ortadan kaldırır.

SolidWorks Sustainability

Tasarım penceresinde doğrudan parçalar ve düzenekler için yaşam döngüsü değerlendirmesi (LCA) yürütebilirsiniz. Karşılaştırılabilir malzemeleri arayabilir, gerçek zamanlı olarak çevre üzerindeki etkilerine bakabilir ve bulgularınızı kolayca kaydedebilirsiniz.

 

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız