SolidWorks Sustainability

SolidWorks Sustainability teknolojisi, tasarımlarınızın çevre üzerindeki etkisini hızlı ve kolay şekilde değerlendirmenizi ve daha sürdürülebilir ürünler yaratmanızı sağlar. Yazılım, Karbonun, Enerjinin, Havanın ve Suyun çevresel etkilerini ölçerek, etkili Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi araçlarını var olan tasarım sürecinize entegre eder. Malzeme seçim aracı, belirli bir tasarım için en çevre-dostu malzemeyi seçmenize yardımcı olmak üzere size anında geri bildirim sunar. Ortam ana değerlerinin otomatik olarak kaydedilmesi özelliği ve parça, montaj ve konfigürasyon analizleri daha üstün bir yinelemeli tasarım yapmanızı sağlar, ayrıca tek tıkla rapor üretebilir ve bulgularınızı kolayca paylaşabilirsiniz.

Paketler

SolidWorks Sustainability özelliği çevresel değerlendirme uygulamasını kurulu tasarım sürecinize hızlı ve kolay şekilde entegre etmenizi sağlar. Sürdürülebilirlik iş akışınızın doğal bir parçası haline gelir. Tasarımlarınızın etkilerini sürekli ve gerçek zamanlı olarak gördüğünüzden daha sürdürülebilir ürünler geliştirebilirsiniz. Tasarım alternatiflerini hızlı şekilde karşılaştırabilir ve tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun malzemeyi bulabilirsiniz. Çevreyi korurken aynı zamanda ürün kalitesi ve performansını garantileyebilirsiniz.


SolidWorks Sustainability

SolidWorks Sustainability yazılımı hem parçalara hem de montajlara uygulanabilmek üzere tüm tasarımınız için yaşam döngüsü bazlı sürdürülebilir bir tasarım analizi sunar. SolidWorks tasarım yazılımıyla kusursuz entegrasyon sağlar ve tek tıkla rapor oluşturma özelliği ile sürdürülebilir tasarım çözümlerinizi kolayca entegre edebilir, paylaşabilirsiniz. 


SolidWorks Sustainability Xpress

SolidWorks 3D CAD tasarım paketleriyle birlikte gelen SolidWorks Sustainability Xpress yazılımı ile, direkt olarak münferit parça tasarımları üzerinde tasarım kararlarınızın etkilerini anlamanıza yardımcı olacak yaşam döngüsü bazlı sürdürülebilir tasarım analizi yapabilirsiniz.

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız