Armada Yazılım - Hakkımızda

Bizimle, her zaman bir adım öndesiniz...

2007 yılında kurulan ve 2009 yılında SolidWorks Türkiye yetkili distribütörü olan Armada Yazılım, genç, dinamik, uzman ve güçlü kadrosu, Türkiye genelinde hizmet veren sekiz ofisi, teknik destek ve eğitim hizmetleri ile kısa sürede yazılım alanında Türk endüstrisini destekleyen en büyük güçlerden biri haline gelmiştir.

Misyonumuz, ülke çapında tüm imalatçılara ve tasarımcılara yazılım çözümlerini ulaştırmak, tasarım ve imalat süreçlerini hızlandırarak, kazançlarını artırmalarına yardımcı olmaktır.

Armada Yazılım, günden güne büyüyen kadrosu ve genişleyen ürün gamı ile, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru belirleyip, uygun çözümler sunarak, satış sonrası teknik desteği ve farklı sektörlerdeki tecrübeleri ile ana işlerine verimli bir şekilde odaklanmalarına katkı sağlamaktır.

Minimum iş gücü, maksimum kazanç...

Türkiye çapındaki tüm imalatçılara ve tasarımcılara yazılım çözümlerini ulaştırmayı, tasarım ve imalat süreçlerini hızlandırmayı, maliyetlerini düşürerek kazançlarını artırmalarına yardımcı olmayı hedefleyen Armada Yazılım, “minimum iş gücü, maksimum kazanç” için dünyanın en çok kullanılan ve bilinen yazılım çözümlerini sunmaktadır.

Ocak 2009 itibarıyla dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan CAD yazılımı üreticisi Dassault Systemes SolidWorks Corp.'un SolidWorks Türkiye Distribütörü seçilen Armada Yazılım, CAD /CAM sektöründe verdiği eğitim, teknik destek ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak benimsemiştir.

Armada Yazılım'ın Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğu diğer yazılımlar arasında Solidworks’un ilk ve en iyi CAM çözümü olan CAMWorks (Geometric Technologies, Inc.), Fransız Sescoi® firması tarafından geliştirilmiş kullanım kolaylığı ve kompleks geometrilerin işlenmesinde yüksek CAD/CAM performansı ile çalışan WorkNC yazılımı, Fransız SPRING TECHNOLOGIES firmasının geliştirdiği NCSIMUL 3-4 ve 5 Eksen Simülasyon ve optimizasyon yazılımları, Stampack ve Vulcan Analiz Programları yer almaktadır.

Armada Yazılım, programlarının daha verimli kullanılabilmesi için Dell ve Hp firmalarıyla çözüm ortaklığı yapmakta, iş istasyonları konusunda uzman danışmanlarıyla satış ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir.

Armada Yazılım Sosyal Paylaşımlarını facebook.com/armadayazilim sayfasından takip edebilirsiniz...

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız