SolidWorks Sertifikasyon

SolidWorks sertifikaları, SolidWorks yazılımıyla ilgili bilgi ve becerilerinizi ölçmek için bir değerlendirme ölçeği olarak kullanılabilir. Sınavlar SolidWorks kullanarak şirketinizin genel başarısını artırmanız için gerekli olan temel becerilere odaklanmaktadır.

CSWA

Certified SolidWorks Associate (CSWA) olarak günümüzün oldukça kalabalık ve rekabetçi iş piyasasında kendinizi ayırt etme şansını elde edin. CSWA sertifikası SolidWorks® uzmanlığınızın – iş dünyasının aradığı ve ödüllendirdiği ileri becerilere sahip olduğunuzun bir kanıtıdır.

CSWP

Certified SolidWorks Professional sertifikası, ileri becerileri ölçen sınavımızı başarıyla geçmiş kişilere verilir. Her bir CSWP sahibi, SolidWorks içerisinde bulunan bir dizi karmaşık özelliği kullanarak parametrik parçaların ve hareketli düzeneklerin tasarlanması ve analiz edilmesi bağlamında sahip olduğu becerilerini ispatlamıştır.

CSWE

Certified SolidWorks Expert düzeyindeki kullanıcılar SolidWorks bünyesindeki karmaşık modelleme sorunlarını çözmek üzere gelişmiş fonksiyon ve özellikleri kullanma becerisine sahip kişilerdir. Bir CSWE kullanıcısı SolidWorks yazılımına ilişkin tüm alanlarda kapsamlı bilgiye sahiptir. CSWE kullanıcısı neredeyse kendilerine verilen tüm modelleme problemlerini çözebilir ve diğer meslektaşları arasında sürekli başvurulan, üstün bir SolidWorks kullanıcısı haline gelir.

CSWP-Sheet Metal

Certified SolidWorks Professional Sheet Metal sınavının tamamlanması, ilgili kişinin SolidWorks içerisinde bulunan sac işleme araçlarını kullanma becerisine sahip olduğunu gösteren beceri testini başarıyla geçtiğini göstermektedir.

CSWP-Profilleri

Certified SolidWorks Professional Sheet Metal sınavının tamamlanması, ilgili kişinin SolidWorks içerisinde bulunan sac işleme araçlarını kullanma becerisine sahip olduğunu gösteren beceri testini başarıyla geçtiğini göstermektedir.

CSWP-Surfacing

SolidWorks yazılımı çok sayıda gelişmiş yüzey tekniği aracını içermektedir. Certified SolidWorks Professional Surfacing Specialist sınavı, karmaşık yüzeylerin oluşturulmasında bu araçları kullanma becerilerini ölçmek amacıyla tasarlanmıştır.

CSWP-Kalıp Araçları

Advanced Mold Tools sınavı SolidWorks’te bulunan Kalıp Araçlarını kullanma becerinizi ölçer. SolidWorks Kalıp Araçlarının iyice anlaşılması dayanıklı kalıp tasarımı yapmakta olan kullanıcı için verimli olacaktır.

CSWSP-FEA

Certified SolidWorks Simulation Professional sınavı, kişinin SolidWorks bünyesindeki Simülasyon araçları ve genel simülasyon tekniği hakkındaki bilgilerini test etmek üzere tasarlanmıştır.

Tüm sertifika testleri online olarak yapılır. Teste girmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazlası İçin :

Armada Portal!
Tasarıma Var Mısın?

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız